czwartek, 15 grudnia 2016

Niedziela Gaudete

WITAM :)
Ubiegła niedziela adwentu to niedziela radości. Różowa niedziela- u mnie całe święta będą różowe......choć "różowo" nie ma. Amelka ma alergię,więc kawka z bitą śmietaną i czekoladowymi gwiazdkami była mą ostatnią na długi czas. Od teraz kawka z mlekiem ryżowym, a do kawy to co sama upichcę. Choć muszę przyznać, że przepisów na bez mleczne smakołyki przybywa. Dobrze dla mnie :) W każdym razie szykują się Święta z własnym prowiantem. U mnie kolejne dekoracje, świecznik adwentowy przybrał bardziej świąteczny look. Obietnica zaś, że nie dokupuję dekoracji wzięła w łeb bo oto cały stos bombek dokupiłam. 
Ach kuszą te piękności, lepiej się z domu nie ruszać!
Na koniec dobre słowo :
„Należy rozwijać w sobie umiejętność radowania, cieszenia się, korzystania z wielorakich radości ludzkich..." Paweł VI 
Bądź radosny! Nie zamykaj się w samotności i smutku8 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia, szczególnie to ostatnie : ) Jadziś jadę po choinkę i gałązki zielone. Drzewko poczeka w ogrodzie , a gałazkami udekoruję domek. Zapach lasu i pierników będzie przdsmakiem świąt. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to zapachy tworzą klimat! Pozdrawiam

   Usuń
 2. Na różowo , trochę nietypowo - ale to jest właśnie fajne. Piękne zdjęcia świąteczne . Dziękuję za wizytę u mnie i życzę miłego czasu przedświątecznego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak ale od ubiegłego roku kolor ten chodzi za mną :)

   Usuń
 3. Jak widać róż też może być świąteczny. Wszystko wygląda bardzo delikatnie i uroczo:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W delikatnym wydaniu owszem :)pozdrawiam

   Usuń
 4. Piękne ujęcia! Po pierwsze gratuluję narodzin córeczki;-)Pewnie teraz uczycie się wszystkiego na nowo...Ja także trochę porzadkuję ten świat, bo wiosną ma urodzic sie nasze drugie maleństwo;-)Życzę wielu spokojnych dni(i nocy!)i zdówka dla calej czwórki!a róż tez może byc bardzo klimatyczny w swięta!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję! To będą nasze pierwsze Święta w czwórkę. Kocham moje skarbeczki. Powodzenia życzę buziaki

   Usuń