piątek, 1 stycznia 2016

Idzie nowe

WITAM
Dziś, gdy po podaniu kawki wyjęłam aparat, mój mąż rzucił żartobliwie..."takie tam z kawką noworoczną co? :)))" Ha ha.. fakt jeszcze parę lat temu nie wyjmowałam aparatu w takiej sytuacji, co więcej nie przyszłoby mi pewnie do głowy aż tak ozdobić filiżankę. Blog pozwala mi na to by suma inspiracji i pomysłów siedząca w mojej głowie ujrzała światło dzienne. I czasami można by się zastanawiać (szczególnie w takim czasie refleksji i przemyśleń) nad głębią takich sytuacji. Jednak to mnie pozytywnie nakręca :) Jestem pogodniejsza i szczęśliwsza a to przekłada się na całe moje życie. Jednocześnie idąc za moim adwentowym postanowieniem, muszę pamiętać o dobrej organizacji czasu wolnego oraz o proporcjach. Na zdjęciach prócz noworocznej kawki, również dekoracje sylwestrowe. Coraz więcej radości sprawiają mi własnoręczne grafiki tym razem pisane białym długopisem i złotym pisakiem.

W Nowym Roku życzę wszystkim spokoju, zdrowia, i aby marzenia spełniały się jedno po drugim, sytuacje i zdarzenia układały się w niekończące pasmo powodzeń i sukcesów.

Ps. Podczas tworzenia tego wpisu okazało się że poprzedni był 200, 
sobie więc życzę kolejnych tylu :)))
POZDRAWIAM


22 komentarze:

 1. Pisząc bloga częściej dostrzegam ciekawe rzeczy dookoła i umiem się z nich cieszyć, a świadomość, że jest jeszcze ktoś, kto dostrzega te starania, dodaje energii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie trafnie to ujęłaś! pozdrawiam

   Usuń
 2. Piękne życzenia, pięknie napisane:) Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń, kolejnych 200 wpisów i uśmiechu! Kartki są super! A gwiazdki blach and gold to świetna dekoracja stołu, taka elegancka:) Pozdrawiam Ala

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, kartki rzeczywiście bardzo gustowne, zdjęcia kubka kawy zachęcające do konsumpcji a do życzeń dorzuciłabym jeszcze brak zmarnowanych okazji - bo sama ostatnią zmarnowałam a czasu nie cofne - i jak tu żyć z takim poczuciem. Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak to też ważne, choć muszę przyznać że staram się myśleć że tak musiało być bo potem się zadręczam :) pozdrawiam

   Usuń
 4. Wielu wspaniałych pomysłów i czasu na ich realizowanie ( bo u mnie z czasem ciągle krucho :-)) życzę w Nowym Roku . Pozdrawiam i zapraszam do mnie :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję o tak doba dłuższa by się przydała

   Usuń
 5. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku:-) Samych pogodnych chwil i spełnienia marzeń, również tych blogowych:-)
  Pięknie udekorowałaś domek na powitanie Nowego Roku:-)
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęścia, pogody ducha i wielu wspaniałych pomysłów!

  OdpowiedzUsuń
 7. No rzeczywiście, filiżaneczka na bogato :-) ja tez lubię sobie od czasu do czasu "strzelić" stylizowaną fotkę (no dobra, często) i juz przestałam sie doszukiwać w tym głębi :-) bo po co?? po prostu lubię tą zabawę i już :-) uściski noworoczne i najlepszego!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. piekne dekoracje - ja na sylwestrze byłam na sali więc nie bawiłam się w dekoracje - ale Twoje mi się strasznie podobają!

  OdpowiedzUsuń
 9. Filiżanka nie byle jaka... taka nietypowa, śliczna i na bogato:) Wszystkiego dobrego w Nowym roku:)
  Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdjęcia cudne:-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Great article, Thanks for your great information, the content is quiet interesting. I will be waiting for your next post.
  ___________
  ladies hand tattoo

  OdpowiedzUsuń